neler yapıyoruz?

Moda çekimleri konusunda profesyonel kadromuz, makyaj sanatçılarımız, her bir kombine çarpıcı yorumlar yükleyen styling ekibimizle bedenler üzerinde hikayeler oluştururken, gerçeğe yansıttığımız karelerimizle bu başarımızı kutluyoruz.

Eğlenceli, yaratıcı ve en önemlisi moral veren still life çekimlerimizi dergiler, kataloglar ve online mecralarda bir araya getiriyoruz.

Farklılaştığımız en önemli özelliğimiz çok sayıda ürünü bir çok açıdan çekip web ortamında kullanıma uygun hale getirilmesi sürecindeki hızımız ve becerimiz. Online shop ürün çekimlerinde çekimi yapılan tüm ürünler aynı ebatta ve aynı hizada istenilen ölçülerde teslim ediliyor.

Online mecraların vazgeçilmesi olan ‘ghost’ çekim konusunda da en gerçekçi çözümleri üretiyoruz. Bu sayede yazılı ve online mecralarda markanızın ürünlerini bizim detaylıca hazırladığımız ve retouch’ladığımız görsellerimizle tanıtabilirsiniz. Farkımız, ürünlere aynalama yapıp simetrik bir görünüm kazandırmak, ürün üzerindeki tüm hataları düzeltmek ve istenilen ebatta hızlı bir hizmetle yüksek adetli ürünleri de en kısa zamanda teslim etmek.

Grafik Tasarım

Katalog Tasarımı
Banner Tasarımı
E-mailing Tasarımı
İlan Tasarımı

Cat Walk Video Çekimi

Ürünlerinizi harekete geçirin ve müşterilerinizin podyum videosuyla satın alma tercihleri hakkında iyi hissetmelerine yardımcı olun.

Ürün Video Çekimi

Runway video ve 360 derece çekim ile markanızı ve ürünlerinizi harekete geçiriyoruz.

360º

Ürün sergilemek için paha biçilemez bir deneyim, 360 derecelik ürün fotoğraf stilleri ile bütün bir portfolyo çekim hizmeti sunuyoruz.

Prodüksiyon

Styling Hizmeti, Stüdyo & Ekipman Kiralama
Saç, Makyaj, Cast ve Catering hizmetleri

Post-Prodüksiyon

Rötuş uzmanlarından oluşan ekibimiz üst düzey reklam kampanyaları için görüntü üzerinde öncülük eder. Renkler ve ışık eşleşecek şekilde kontrol edilir mükemmel bir standart belirlenir ve görüntü kompozisyonu baştan sona tutarlı kalır.

Etkinlik Organizasyonu

Event Fotoğraf & Video çekimleri ile montaj dahil hizmet sunuyoruz.